Opis stanowiska:

Specjalista ds. Wdrożeń i Pomocy Technicznej
Miejsce wykonywania pracy: Tychy

Wymagania:

  • Prowadzenie wdrożeń i szkoleń z obsługi produktów i rozwiązań firmy
  • Konfiguracja wdrażanego oprogramowania zgodnie z potrzebami Klienta
  • Udzielanie pomocy technicznej użytkownikom (telefonicznie, mailowo oraz on-line)
  • Współpraca z działem sprzedaży w zakresie promocji i sprzedaży produktów firmy
  • Udział w imprezach branżowych oraz targach
  • Aktywne budowanie trwałych relacji z Klientem
  • Dążenie do realizacji wyznaczonych celów
  • Umiejętności przekazywania wiedzy
  • Gotowość podjęcia pracy wymagającej częstych podróży służbowych
  • Zaangażowanie oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte kompetencje społeczne (komunikacja, autoprezentacja, praca z Klientem)
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Dodatkowo mile widziane:

  • doświadczenie z zakresu analizy i rozliczania czasu pracy kierowców
  • doświadczenie w tworzeniu prezentacji
  • doświadczenie na stanowisku szkoleniowca

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • zarobki adekwatne do doświadczenia oraz wyników osobistych,
  • duże możliwości wielotorowego rozwoju,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Narloch Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach przy ul. Estetycznej 4, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Narloch Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach przy ul. Estetycznej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.