Masz pytania? Kontrolę ITD lub PIP? Potrzebujesz pomocy?
Przejdź na stronę naszego partnera – firmę Tacholab, zajmującą się obsługą firm transportowych w zakresie rozliczania czasu pracy kierowców, szkoleń i doradztwa prawnego w transporcie drogowym.

EWIDENCJA CZASU PRACY

Nie daj się zaskoczyć kontrolerom inspekcji pracy! Przygotowanie ewidencji czasu pracy kierowcy nigdy nie było łatwiejsze.

Czytaj więcej > 

LISTA PŁAC KIEROWCÓW

Ewidencja czasu pracy jest kluczem do terminowych wypłat! Optymalizuj koszty wynagrodzeń, to naprawdę nie jest skomplikowane…

Czytaj dalej >

DIETY I DELEGACJE

Nie ma znaczenia czy firma prowadzi transport międzynarodowy czy krajowy – delegacje służbowe rozliczane są zawsze…

Czytaj dalej >

KOTROLA NARUSZEŃ

To już koniec problemów z interpretacją przepisów. Pobierz ściągę z czasu pracy kierowców, wydrukuj ją i rozdaj swoim kierowcom.

Czytaj dalej >

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Prowadzenie działalności transportowej pociąga za sobą konieczność dostosowania się do obowiązujących przepisów. Ich złożoność i niski poziom intuicyjności pociąga za sobą wiele problemów, a w konsekwencji powoduje liczne naruszenia i kary finansowe dla przedsiębiorców.

W myśl zasady „Ignorantia iuris nocet” – nieznajomość prawa szkodzi, podczas kontroli na nic zdadzą się tłumaczenia. Często, mimo dobrych chęci i przekonania, że dokonujemy rozliczeń zgodnie z literą prawa zostają nałożone wysokie kary. Dlatego też, przedsiębiorca nie może pozwolić sobie na powierzenie odpowiedzialności w tak ważnej kwestii pracownikowi, który nie posiada specjalistycznej wiedzy lub działa ad hoc.

Prowadzenie ewidencji czasu pracy kierowców pod kątem PIP? i ITD, to nie tylko stworzenie raportu. Dopiero na jego podstawie dokonuje się właściwej analizy naruszeń i przygotowuje wyjaśnienia dla inspektora, które mogą obniżyć lub nawet zupełnie wyeliminować kary. Zrobi to za Ciebie Tacholab!

Nasza firma powstała na gruncie bogatych doświadczeń ludzi związanych z rynkiem transportowym. Jest ona odpowiedzią na rosnące potrzeby przewoźników i spedytorów w zakresie doradztwa, audytów, prowadzenia ewidencji czasu pracy kierowców. Współpracujemy z firmą Infolab w zakresie przepisów, porad prawnych, szkoleń, rozliczania kierowców oraz przy tworzeniu uznanego obecnie za najlepsze na rynku transportowym oprogramowania do analiz czasu pracy kierowców – Tachospeed, które posiada już bazę ponad 5000 firm. Stały kontakt z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu DrogowegoPolicjiPaństwowej Inspekcji Pracy pozwala nam świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie.

Współpraca z firmą Tacholab przyniesie Państwu oszczędności wynikające nie tylko ze zmniejszenia kar administracyjnych ze strony służb kontrolnych, ale także z opracowania optymalnego, dostosowanego do Państwa potrzeb systemu wynagrodzeń. Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję kompleksowej usługi w oparciu o obowiązujące przepisy.