Masz pytania? Kontrolę ITD lub PIP? Potrzebujesz pomocy?
Przejdź na stronę naszego partnera – firmę Tacholab, zajmującą się obsługą firm transportowych w zakresie rozliczania czasu pracy kierowców, szkoleń i doradztwa prawnego w transporcie drogowym.

Skontaktuj się

przejdź na tacholab.pl

EWIDENCJA CZASU PRACY

Nie daj się zaskoczyć kontrolerom inspekcji pracy! Przygotowanie ewidencji czasu pracy kierowcy nigdy nie było łatwiejsze.

LISTA PŁAC KIEROWCÓW

Ewidencja czasu pracy jest kluczem do terminowych wypłat! Optymalizuj koszty wynagrodzeń, to naprawdę nie jest skomplikowane…

DIETY I DELEGACJE

Nie ma znaczenia czy firma prowadzi transport międzynarodowy czy krajowy – delegacje służbowe rozliczane są zawsze…

KOTROLA NARUSZEŃ

To już koniec problemów z interpretacją przepisów. Pobierz ściągę z czasu pracy kierowców, wydrukuj ją i rozdaj swoim kierowcom.

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Prowadzenie działalności transportowej pociąga za sobą konieczność dostosowania się do obowiązujących przepisów. Ich złożoność i niski poziom intuicyjności pociąga za sobą wiele problemów, a w konsekwencji powoduje liczne naruszenia i kary finansowe dla przedsiębiorców.

W myśl zasady „Ignorantia iuris nocet” – nieznajomość prawa szkodzi, podczas kontroli na nic zdadzą się tłumaczenia. Często, mimo dobrych chęci i przekonania, że dokonujemy rozliczeń zgodnie z literą prawa zostają nałożone wysokie kary. Dlatego też, przedsiębiorca nie może pozwolić sobie na powierzenie odpowiedzialności w tak ważnej kwestii pracownikowi, który nie posiada specjalistycznej wiedzy lub działa ad hoc.

Prowadzenie ewidencji czasu pracy kierowców pod kątem PIP? i ITD, to nie tylko stworzenie raportu. Dopiero na jego podstawie dokonuje się właściwej analizy naruszeń i przygotowuje wyjaśnienia dla inspektora, które mogą obniżyć lub nawet zupełnie wyeliminować kary. Zrobi to za Ciebie Tacholab!

Nasza firma powstała na gruncie bogatych doświadczeń ludzi związanych z rynkiem transportowym. Jest ona odpowiedzią na rosnące potrzeby przewoźników i spedytorów w zakresie doradztwa, audytów, prowadzenia ewidencji czasu pracy kierowców. Współpracujemy z firmą Infolab w zakresie przepisów, porad prawnych, szkoleń, rozliczania kierowców oraz przy tworzeniu uznanego obecnie za najlepsze na rynku transportowym oprogramowania do analiz czasu pracy kierowców – Tachospeed, które posiada już bazę ponad 5000 firm. Stały kontakt z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu DrogowegoPolicjiPaństwowej Inspekcji Pracy pozwala nam świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie.

Współpraca z firmą Tacholab przyniesie Państwu oszczędności wynikające nie tylko ze zmniejszenia kar administracyjnych ze strony służb kontrolnych, ale także z opracowania optymalnego, dostosowanego do Państwa potrzeb systemu wynagrodzeń. Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję kompleksowej usługi w oparciu o obowiązujące przepisy.