Kontrola naruszeń wg 561 / 2006

Masz pytania? Kontrolę ITD lub PIP? Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się

przejdź na tacholab.pl

Kontrole inspektorów ITD to codzienność Twoich kierowców i dyspozytorów. Chcesz być spokojny o ich przebieg? Jest na to prosty sposób…

Przepisy są objętościowo niewielkie, jednak ich interpretacja bywa sporym problemem

Przepisy regulujące czas jazdy, przerw i odpoczynków to zaledwie kilka artykułów. Niestety ich interpretacja potrafi przysporzyć wielu problemów. Tutaj pomocna może być nasza słynna ściąga z czasu pracy kierowców. Gotowa do wydruku, tak byś mógł ja rozdać kierowcom. Jednak czasami i to nie wystarcza, bo pracownicy miewają problemy ze jednoznacznym zrozumieniem i interpretacją przepisów.

Dlatego najlepiej zawsze mieć pod ręką specjalistę, który szybko i w przystępny sposób wyjaśni zawiłości prawne i doradzi Twoim pracownikom. My pomagamy w każdej chwili – nawet podczas kontroli na trasie, co zawsze ułatwia procedurę dalszego postępowania administracyjnego, jeżeli takowe zostanie wszczęte przez ITD lub Policję.  Ponadto każdy kierowca dostaje raz w miesiącu analizę wykroczeń i instrukcje, jak ich uniknąć w przyszłości.

U firm korzystających z naszych usług obserwujemy wyraźny spadek ilości i wysokości kar, a także wzrost świadomości kierowców. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś dowiedz się teraz jak bardzo możemy Ci pomóc.


Skontaktuj się z nami.

Szybko przekonasz się, ile możesz zyskać – czasu, pieniędzy ale także spokoju, że wszystko jest prowadzone zgodnie z przepisami.