Rozwiązania tworzone z myślą o inspektorach

Tworząc nasze oprogramowanie, nie skupiamy się wyłącznie na dostarczaniu rozwiązań dla biznesu. Nasza misja jest o wiele szersza. Chcemy aktywnie wpływać na poprawę bezpieczeństwa na europejskich drogach, a także współtworzyć nowoczesną rzeczywistość służb kontrolnych. Wierzymy, że dzięki naszej ścisłej współpracy z instytucjami państwowymi nasza wiedza i doświadczenie zdobyte na rynku komercyjnym pomoże poprawić jakość pracy kierowców, bezpieczeństwo jazdy i uwrażliwić przedsiębiorców na ryzyko występowania naruszeń.

Już od ponad 9 lat wspieramy polską Policję. Nawiązaliśmy bliską współpracę z Inspekcją Transportu Drogowego w Polsce, a także w 8 innych krajach z podobnymi instytucjami.

Szczegóły

Moduł Tachospeed dedykowany dla służb kontrolnych! Jeden z najpopularniejszych w Europie programów do odczytu i interpretacji danych z tachografów doczekał się wersji przeznaczonej specjalnie dla inspektorów. Pobierz darmową wersję testową już teraz.

Szczegóły

Odczyt danych, analiza i protokół w 5 minut. Tachospeed Inspector to program dedykowany dla służb kontrolnych, z uwzględnieniem zgodności z Rozporządzeniem 561/2001.

Szczegóły

Centralna baza naruszeń dostępna zawsze i wszędzie! TachospeedStat daje dostęp do statystyki naruszeń i ich specyfikacji, dzięki czemu służby mogą łatwo i niezawodnie wypełniać wymogi Komisji Europejskiej i ONZ.

WDROŻENIA

Szczegóły

Z rozwiązań Infolab korzysta obecnie 18 europejskich instytucji kontrolnych. Eksperci Infolab brali udział w wielu wdrożeniach Tachospeed, Tachospeed Control czy Tachospeed Stat oraz integracjach z centralnymi bazami naruszeń w wielu krajach Unii Europejskiej i poza nią.

Zaufali nam m.in.