Jeśli jesteś zainteresowany naszym oprogramowaniem, pozostaw nam swoje dane. Dzięki temu będziemy mogli udostępnić Ci w pełni funkcjonalne demonstracyjne wersje naszych rozwiązań.

Pobierz za darmo

Tachospeed Control to wersja Tachospeeda przygotowana specjalnie dla służb kontrolnych monitorująca czas pracy kierowców pod kątem zgodności z Rozporządzeniem 561

Osobny widok dla analizy, edycji oraz raportowania

Graficzna analiza wykroczeń, krok po kroku

Intuicyjny interfejs użytkownika

Połączona analogowa, cyfrowa i manualna analiza danych

W pełni zautomatyzowany proces tworzenia protokołu inspekcji

Wygodna i przyjazna pomoc techniczna

Raporty naruszeń 

Raporty naruszeń – dokładne, szybkie i zrozumiałe

Nowy interfejs użytkownika

Elastyczny interfejs pozwoli Ci pracować tak, jak Tobie jest wygodnie

Nowy interfejs – nowe możliwości.

Każdy użytkownik ma swoje nawyki, swój sposób pracy z programem. Nasz nowy interfejs pozwoli na takie dostosowanie wyglądu, by każdy mógł ułatwić sobie dostęp do najbardziej potrzebnych narzędzi, przycisków. Wystarczy, że przeciągniesz i  ikonę przycisku na pasku zadań i wstawisz ją w miejsce, które najbardziej Ci odpowiada.

Analiza manipulacji

Planowany czas uruchomienia – 2017

Zdarzenia z tachografu i analiza błędów.

Tachospeed Control poprzez analizę pewnych zdarzeń oraz błędów tachografu, potrafi rozpoznać możliwość manipulacji. Dla przykładu – w niektórych wersjach tachografów (w zależności od oprogramowania firmware) dostępność jest automatycznie zapisywana w slocie 2., podczas gdy zapisywanie okresów odpoczynku dokonuje się na slocie 1. poprzez manipulację magnetyczną.

Analiza zachowania kierowcy.

Kierowcy próbujący manipulować zapisami tachografu często zapominają o własnych nawykach i okolicznościach z życia realnego, codziennego. Dla przykładu, algorytm Tachospeed Control wykryje, jeżeli karty zostały zamienione zbyt szybko pomiędzy slotami: w zdarzeniu, kiedy jest tylko jeden kierowca nie ma potrzeby zmiany miejsc, a akcja ta zajmuje dużo więcej czasu niż wysuwanie i wsadzanie karty.

Najczęstszym błędem kierowców jest, gdy w sytuacji kiedy nie pozostaje im już żaden czas jazdy, wkładają kartę innego kierowcy do tachografu, tylko na okres możliwego wykroczenia. Tego typu zachowania muszą zostać wykryte i wymagają dalszego dochodzenia.

Analiza danych technicznych.

Algorytm analizujący jest zdolny do przeprowadzania porównania daty kalibracji, aktywacji oraz wiele innych danych technicznych.

Obszerna analiza prędkości pojazdu.

Tachospeed Control jest zdolny do analizy tego jak pojazd przyśpiesza i zwalnia. Celem takiego badania jest wykrycie zdarzeń, w których w trakcie jazdy w pobliżu czujnika prędkości umieszczono magnes. Wszystkie takie dane można wyeksportować do arkusza Excel dla dalszych obliczeń.