Walizka szkoleniowa

Szkolenie na tachografach wielu producentów zamknięte tylko w jednej walizce.

Dla osób szkolących się z obsługi tachografów bardzo ważna jest możliwość poznania wielu urządzeń i umiejętność obsługi kilku rodzajów tachografów. Dzięki temu studenci mogą sami doświadczyć podobieństw i różnic w działaniu tachografów oraz poznać jak wpływają one na pracę i wyniki. W takiej sytuacji bardzo trudne i niewygodne wydaje się przechowywanie kilku tachografów. Z pomocą przychodzą tutaj walizki szkoleniowe, które potrafią symulować pracę tachografów wielu producentów.

Walizki dostarczane są z 24V zasilaniem wystarczającym do zasilenia do pięciu tachografów jednocześnie. Elektronika wewnątrz walizek kontroluje pobór mocy dla każdego z tachografów oraz reguluje zapłon i oświetlenie. Każdy z tachografów jest wyposażony w osobne źródło prędkości, dzięki czemu prędkość w każdym urządzeniu może być ustawiana i kontrolowana niezależnie.

Walizka szkoleniowa dla 5 tachografów cyfrowych i 2 analogowych

W tej walizce dopływ mocy oraz sygnałów do każdego z tachografów można kontrolować za pomocą zewnętrznego pilota. Jest on połączony z przednim panelem demonstracyjnym walizki lekkim, pojedynczym kablem o długości 1 metra.

Wersja dla służb kontrolnych pozwala na kontrolę zasilania każdego z nadajników prędkości, a także obydwu sygnałów pomiędzy tymi nadajnikami i połączonymi tachografami.

Przykładowa konfiguracja tachografów
z pilotem sterującym

Walizka po zamknięciu

Walizka szkoleniowa dla dwóch tachografów (cyfrowe i/lub analogowe)

Przykładowa konfiguracja tachografów:
VDO Digital + Stoneridge Digital

Przykładowa konfiguracja tachografów:
EFAS Digital and Stoneridge Analogue

Walizka po zamknięciu

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszymi rozwiązaniami, prosimy o kontakt.

Skontaktuj się