Dzisiaj, tj. 9 maja 2018r. podczas XXV Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2018 ma miejsce premiera naszego najnowszego urządzenia – TachoKiosku.

TachoKiosk jest odpowiedzią na potrzeby kierowców firm transportowych i jednocześnie jest gwarancją zdobycia nowych Klientów stacji paliw. Kierowcy bowiem chętniej korzystają z oferty stacji paliw, na której umieszczony jest TachoKiosk, ponieważ np. podczas tankowania, nie tracąc czasu, mogą bez problemu sczytać swoją kartę i przeanalizować swój czas jazdy.

Rola TachoKiosku
TachoKiosk to samoobsługowy automat do odczytu danych z kart kierowców i analizy naruszeń. Urządzenie pozwala spełnić ustawowe wymogi dot. pobierania danych z karty nie rzadziej niż raz na 28 dni. W praktyce jednak, w celu uniknięcia wysokich kar za przekroczenie czasu jazy, kierowca sczytuje dane z karty średnio raz w tygodniu.

Jeśli chcecie zobaczyć jak działa TachoKiosk, zapraszamy podczas targów do naszego stoiska E12. Targi odbywają się w dniach od 9-11 maja 2018r. w Warszawie (EXPO XXI, Ignacego Prądzyńskiego 12/14).

Więcej na temat TachoKiosku na stronie www.tachokiosk.pl

Zapisz się na darmowy newsletter Infolab

Będziesz otrzymywać bezpośrednio na swoją skrzynkę informacje o nowościach w naszej ofercie, nowych artykułach i najciekawszych newsach branżowych.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.