Bezpieczeństwo transportu Ukrainy w rękach Tachospeed!

Infolab jako lider oprogramowania analizy i rozliczania czasu pracy kierowców, wyposaża pojazdy Państwowej Służby Ukrainy ds. Bezpieczeństwa Transportu (UkrTransBezpeka) w oprogramowanie Tachospeed. To już 15 instytucja kontrolująca w Europie, która korzysta z oprogramowania Tachospeed.

Państwowa Służba Ukrainy ds. Bezpieczeństwa Transportu (Державна служба України з безпеки на транспорті) wybrała Infolab z uwagi na wieloletnie międzynarodowe doświadczenie we współpracy z instytucjami kontrolującymi a nasz program Tachospeed jako najbardziej precyzyjne narzędzie do skutecznej kontroli naruszeń czasu pracy kierowców oraz wykrywania manipulacji.

Oprogramowanie Tachospeed to najbardziej profesjonalny na polskim rynku program do rozliczania, ewidencji czasu pracy, przerw i odpoczynków kierowców oraz identyfikacji wykroczeń. Na co dzień wykorzystywany jest przez 15 instytucji kontrolujących w Europie, w szczególności przez Policję, Inspekcje Transportu Drogowego, Izby Celne, Straż Graniczną a także Inspekcje Pracy.

Tachospeed posiada ponad 18 000 aktywnych licencji i jest dostępny w 22 językach. Tworzony jest przez ekspertów, użytkowany przez inspektorów i ceniony przez przewoźników.
Dziękujemy za zaufanie ?