Środowisko Tachospeed to jedno z najpopularniejszych aplikacji do kompleksowego rozliczania i ewidencji czasu pracy kierowców w Europie. Idziemy krok na przód i w odpowiedzi na potrzeby rynku postanowiliśmy uruchomić Tachospeed Edu – specjalny program dla uczelni wyższych chcących wyposażyć swoje laboratoria logistyczne. Dostosowujemy funkcjonalności naszego nowoczesnego oprogramowania w taki sposób, aby każda uczelnia dostała dokładnie takie rozwiązanie, jakiego oczekuje i potrzebuje.

W ramach współpracy z Alma Mater pomagamy wyposażyć pracownie akademickie również w urządzenia do pobierania danych (czytniki tachografu i kart kierowców, skanery), tachografy i karty szkoleniowe. Ponadto oddajemy do dyspozycji uczelni symulator tachografu cyfrowego oraz organizujemy profesjonalne szkolenia dla wykładowców.

Każda z uczelni wyższych, która uczestniczy w projekcie Tachospeed Edu wybrała program Tachospeed jako najlepsze narzędzie do nauki i edukacji o czasie pracy kierowców. Jest to dla nas bardzo duże wyróżnienie i daje nam solidną dawkę energii do dalszego rozwoju naszego projektu. Dziękujemy.

Szczegóły oferty uzyskają Państwo kontaktując się z nami pod numerem telefonu 32 70-70-400. Zapraszamy do współpracy!