W dniach od 21 do 22 września 2018 r. w rosyjskim Kazaniu odbyła się V konferencja poświęcona tachografom. Na konferencji przedstawiciele Infolabu (jak i spółki rosyjskiej Tacholab) zaprezentowali nowoczesne rozwiązania do kontroli czasu pracy i odpoczynku kierowców.

Podczas konferencji pokazaliśmy nasze nowoczesne rozwiązania dla branży transportowej i telematycznej. Szczególnym zainteresowaniem cieszyło się oprogramowanie do rozliczania i ewidencji czasu pracy kierowców – program Tachospeed, a także TachoTermnal App, na który składa się czytnik kart kierowców i aplikację na telefon oraz nasze najnowsze urządzenie TachoKiosk.

TachoKiosk to stawiany na stacjach paliw niewielkich rozmiarów samoobsługowy automat do odczytu danych z kart kierowców i analizy naruszeń. Jego rolą jest umożliwienie kierowcom firm transportowym spełnić wymogi dot. czasu pracy kierowców i obowiązkowego sczytywania danych z karty kierowcy.

Kierowca „jednym kliknięciem” odbiera na swój telefon plik .ddd, który po chwili może być przesłany również do pracodawcy. TachoKiosk analizuje plik i podaje wysokość potencjalnych kar za naruszenia.

Umieszczenie TachoKiosku na stacji paliw to nie tylko zwiększenie jej obrotów dzięki stałemu pozyskiwaniu nowych klientów, to również wzrost jej rozpoznawalności. Więcej na temat TachoKiosku na stronie www.tachokiosk.pl

Zapisz się na darmowy newsletter Infolab

Będziesz otrzymywać bezpośrednio na swoją skrzynkę informacje o nowościach w naszej ofercie, nowych artykułach i najciekawszych newsach branżowych.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.