Tachospeed 2.92

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi, 24 kwietnia 2019 r. wydaliśmy kolejną wersję naszego oprogramowania Tachospeed. W Tachospeed 2.92 znajdziecie Państwo zarówno nowe raporty jak i rozszerzenia funkcjonalności modułów programu. 

Tachospeed 2.92

Poniżej niektóre spośród ważniejszych zmian, jakie wprowadziliśmy w najnowszej wersji Tachospeed 2.92

– Nowy raport kontrolny, która umozliwia porównanie danych z tachografu z wyliczoną z mapy trasą przejazdu;
– Zmiany w ewidencji czasu pracy w związku z naruszeniami dotyczącymi przerw w pracy;
– Rozszerzenie funkcjonalności modułu manipulacji i naruszeń o prezentowanie naruszeń czasu pracy wynikających z Ustawy o Czasie Pracy Kierowców;
– Rozszerzenie funkcjonalności modułu manipulacji o szereg potencjalnych naruszeń. Pełna lista dostępna jest w zakładce aktualizacje na stronie tachospeed.pl. Na stronie znajdują się również wszystkie zmiany jakie zostały wprowadzone w najnowszej wersji Tachospeeda.
[sociallocker id=”8330″] [/sociallocker]

Pamiętaj, jeśli chcesz zaktualizować program z jednej ze starszych wersji programu, przestrzegaj odpowiedniej kolejności przy instalacji poszczególnych aktualizacji: 2.40, 2.46, 2.60, 2.701, 2.82, najnowsza wersja. Więcej na ten temat przeczytasz w naszym Manualu Tachospeed.

Przeczytaj również: Kierowca pijany czy kierowca zmęczony? Zobacz cały eksperyment + raport

Zapisz się na darmowy newsletter Infolab

Będziesz otrzymywać bezpośrednio na swoją skrzynkę informacje o nowościach w naszej ofercie, nowych artykułach i najciekawszych newsach branżowych.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.