Po raz kolejny możemy pochwalić się, iż Policja niezmiennie uznaje oprogramowanie firmy Infolab za najlepsze narzędzie do kontroli czasu pracy kierowców.

Nieprzerwanie od 2009r. Policja na terenie całego kraju korzysta z naszego programu Tachospeed w swojej codziennej pracy. Jesteśmy z tego faktu bardzo dumni :). Infolab jest jedyną firmą produkującą najwyższej jakości oprogramowanie do analizy i kontroli czasu pracy kierowców wykorzystywane między innymi przez Policję.

To, w jaki sposób Policja wykorzystuje program Tachospeed podczas kontroli m.in. czasu pracy kierowców często możecie podejrzeć na poszczególnych stronach Policji. Akcję Tachospeed tyskiej Policji znajdziecie klikając TUTAJ.

Tachospeed to najbardziej profesjonalny na europejskim rynku program do rozliczania, kontroli i ewidencji czasu pracy, przerw i odpoczynków kierowców oraz identyfikacji wykroczeń. Na co dzień wykorzystywany jest przez 15 instytucji kontrolujących w Europie, w szczególności przez Policję, Inspekcje Transportu Drogowego, Izbę Administracji Skarbowej, Straż Graniczną.
Tachospeed posiada ponad 18 000 aktywnych licencji i jest dostępny w 22 językach.

To program tworzony jest przez ekspertów a użytkowany i ceniony przez inspektorów oraz przewoźników.

Dziękujemy za zaufanie ?

Zapisz się na darmowy newsletter Infolab

Będziesz otrzymywać bezpośrednio na swoją skrzynkę informacje o nowościach w naszej ofercie, nowych artykułach i najciekawszych newsach branżowych.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.