Z dumą pragniemy podzielić się z wami informacją, iż Inspekcja Transportu Drogowego i Policja w Chorwacji przedłużyły kontrakt z firmą Infolab i nadal będą wykorzystywały oprogramowanie Tachospeed w swojej pracy.

Instytucje te swoim działaniem potwierdziły, iż nasze rozwiązania należą do najlepszych w swojej klasie na rynku europejskim.

Oprogramowanie Tachospeed to najbardziej profesjonalny na polskim rynku program do rozliczania, ewidencji czasu pracy, przerw i odpoczynków kierowców oraz identyfikacji wykroczeń. Na co dzień wykorzystywany jest przez 15 instytucji kontrolujących w Europie, w szczególności przez Policję, Inspekcje Transportu Drogowego, Izby Celne, Straż Graniczną a także Inspekcje Pracy.

Tachospeed posiada ponad 18 000 aktywnych licencji i jest dostępny w 22 językach. Tworzony jest przez ekspertów, użytkowany przez inspektorów i ceniony przez przewoźników.

Zapisz się na darmowy newsletter Infolab

Będziesz otrzymywać bezpośrednio na swoją skrzynkę informacje o nowościach w naszej ofercie, nowych artykułach i najciekawszych newsach branżowych.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.