Tachospeed 2.93 z obsługą danych z inteligentnych tachografów

Tachospeed 2.93 aktualizacja

Z dniem 15 czerwca 2019 r. nowe inteligentne tachografy muszą być montowane we wszystkich nowo zarejestrowanych pojazdach wykonujących usługi transportowe na terenie Unii Europejskiej. Najnowsze tachografy są już IV generacją tachografów cyfrowych, są to tzw. tachografy inteligentne.

Aby już dzisiaj w pełni korzystać z możliwości nowych inteligentnych tachografów radzimy zaktualizować oprogramowanie Tachospeed do najnowszej wersji 2.93.

Wszystkim, którzy do tej pory jeszcze nie analizowali i nie rozliczali czasu pracy kierowców z naszym oprogramowaniem Tachospeed, zachęcamy do pobrania wersji demo programu, która jest dostępna m.in. na stronie tachospeed.pl pod tym linkiem

Tachospeed to obecnie ponad 20 000 aktywnych licencji. Na co dzień korzysta z niego 18 europejskich służb kontrolnych, takich jak Policja, Inspekcje Transportu Drogowego czy Inspekcje Pracy.

Przeczytaj również: Kierowca pijany czy kierowca zmęczony? Zobacz cały eksperyment + raport

Co nowego w najnowszej wersji Tachospeed 2.93

  • Obsługa tachografów inteligentnych – odczyt i analiza danych oraz weryfikacja plików pod kątem nowych certyfikatów
  • Optymalizacja analizy naruszeń pod kątem wykrywania braku wpisu o kraju, uwag z wykresówek oraz naruszeń związanych z niepoprawnym używaniem kart kierowców
  • (RMK) Nowy raport „Raport przeprowadzonych kontroli” – informacja na temat kontroli przeprowadzonych we wskazanym okresie
  • (RMK) Nowy raport „Tabelaryczny raport logowań kart (BETA)” – weryfikacja logowań dowolnych kart we wskazanym okresie (z uwzględnieniem tachografów inteligentnych)
  • Wprowadzenie nowego aktualizatora programu.

Dla wszystkich Użytkowników posiadających dostęp do aktualizacji, aktualizacja programu Tachospeed do najnowszej wersji 2.93 jest bezpłatna. Dostępna jest pod tym linkiem: tachospeed 2.93.

Pamiętaj, jeśli nie masz dostępu do aktualizacji, zmień to! Dostaniesz:

  • 12 miesięczny dostęp do najnowszych wersji programu;
  • wsparcie techniczne do funkcjonalności Tachospeeda;
  • status Stałego Klienta gwarantujący atrakcyjne promocje i rabaty;
  • oraz wiele innych korzyści!

Zamów dostęp: telefonicznie +48 32 70 70 400 lub mailowo na [email protected]

Zapisz się na darmowy newsletter Infolab

Będziesz otrzymywać bezpośrednio na swoją skrzynkę informacje o nowościach w naszej ofercie, nowych artykułach i najciekawszych newsach branżowych.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.